facebook   youtube   gazetka   sklep  

PATYCZKI MODELARSKIE 43mm Oferta dla forumowiczów WEJDŹ TUTAJ

Kilka pytań na temat zapałek i ich pudełeczek. I o sobie.

Odrobinę technicznie o naszych materiałach.

Moderator: Moderator

Kilka pytań na temat zapałek i ich pudełeczek. I o sobie.

Postprzez grabkaman » środa, 15 lutego 2012, 22:40

Witam,
Wasze forum znalazłem przypadkowo i od razu przypadła mi jego tematyka do gustu. Nie ze względu, że buduję modele. Lecz jestem kolekcjonerem - początkującym, bo początkującym, ale jednak kolekcjonerem.

Moje pytania są następujące:

1. Czym się różni etykieta zapałczana od pudełeczka z zapałkami (takie jak we sklepie można kupić)?

Tutaj pytanie do innych kolekcjonerów bardziej:
2. Gdzie znajdujecie swoje okazy? Innymi słowy: gdzie chodzicie, by znaleźć coś ciekawego?

3. Może ktoś byłby chętny wspomóc kolekcjonera? W razie chętnych proszę o kontakt na maila : pawgra94@gmail.com lub na Gadu-Gadu: 5014443.

Na stanie mam na chwilę obecną 154 pudełeczka. Niektóre niestety używane, niektóre lekko zniszczone. Lecz wiele dla mnie wyjątkowych.
Samą pasją zająłem się mniej niż rok temu po otrzymaniu po mojej zmarłej babci pudełeczka z ilością pudełeczek równej 30.
Niestety zdjęć nie pokażę na chwilę obecną, gdyż nie mam aparatu, lecz w najbliższym czasie zamierzam zabrać się za fotografowanie.

W swoim zbiorze posiadam pudełeczka różnych kształtów, lecz najbardziej niezwykłe jest pudełeczko o wymiarach: 2cm na 1,5cm oraz wysokości 1cm. Niestety używane.. :sciana: Ale co zrobić..

Tak więc jak dostanę się do aparatu to pochwalę się. :D

Pozdrawiam, Paweł. :)
grabkaman

Nowy

Imię: PAweł

Powrót do Zapałki, szaszłyki

• Reklama
tekst alternatywny

Sklep modelarski Agtom.eu - Modele do sklejania, farby modelarskie, narzędzia i materiały. tekst alternatywny tekst alternatywny