Prace nad Hyde Parkiem                                             5.02 - 19.02
swiat-zapalek Użytkownicy którzy często przeglądają hydepark na forum mogli być zawiedzeni faktem zablokowania działu. Powodem tego były wielkie porządki.

forum zmieniło serwerownie                                      13.02 - 14.02
swiat-zapalek Forum-zapalki.eu nabiera mocy. W środe napotkaliście kłopot wejścia na forum. Przyczyną tego była zmiana serwera na szybszy i pojemniejszy. Serwer został zakupiony na stronie: http://linuxpl.com w ofercie "Konto W5GB" gdzie mamy do dyskozycji 20GB wolnego miejsca.

Illuminati75 stracił rangę J.Admin - powód?                       14.02
W środę użytkownik Illuminati75 stracił swoją dotychczasową rangę Junior Admina. Powodem tego bylo brak wyjaśnienia z jego strony w sprawie sprzedarzy przedmiotów na naszym forum. Jak możemy zauważyć w profilu aktualnie przysługuje mu ranga przyjaciela forum.

Okno poradników dla nowych modelarzy                           15.02
swiat-zapalek Zostało dodane okienko dla nowych użytkowników z informacją o odwiedzeniu poradników, będzie ono wyświetlane do osiągnięcia pewnego pułapu postów. To świetna decyzja zarządu!

Zmiana Loga forum                                                             16.02
Wraz z zakończeniem najważniejszego konkursu zostalo zmienione graficznie nasze logo forumowe, a dokładniej zostały zmienione trzy modele które zagoszczą na tym miejscu aż rok!

Filmik z konkursu "Najlepszy model 2011"                          18.02
swiat-zapalek Został stworzony filmik z konkursu "Najlepszy model 2011 z zapałek" WEJDŹ Jeśli macie pomysł na nowe filmiki zapraszamy do podzielenia się z nami w tym temacie Możecie także sami opracować film związany z naszym hobby.

List gratulacyjny od Sponsora
swiat-zapalek Zwycięzca konkursu "Najlepszy model 2011 z zapałek" - mopsiok, oprócz nagród otrzymał od sponsora list gratulacyjny. Zobaczyć go możecie pod tym adresem.

Sprzedaż zapałek zawieszona!                                           21.01
sprzedaz zapałek forumowych 43mm zawieszona do odwołania, jednak nie ma co się martwić. Wciąż można zakupic je na naszym forum. Zachęcamy do zaopatrywania sie u uzytkownika Maciek21 --> pod tym linkiem

Kolejne zdjęcia na nk.pl, dołącz do naszej społeczności!
Co dwa miesiące nowa dawka zdjęć zbudowanych modeli relacjonowanych na naszym forum. Wejdź, być może i Twój model został już dodany. DOŁĄCZ DO NAS !

Top10 jest nasze!
Od pewnego czasu nasze forum umieszczone jest w dwóch toplistach. W jednej z toplist zajmujemy 7 pozycję z widocznym bannerem forum-zapalki.eu. Z pewnością jest to dobry krok aby trochę rozgłośnić nasze hobby. Zachecamy do klikania:
TOPLISTA 1 | TOPLISTA 2

Nowe WAŻNE tematy
Zostaly przywrócone bardzo ważne tematy na forum w dziale "Sprawy techniczne" - Informacja o kontynuacji budowy oznaczona jako ogloszenie oraz temat "KSIĘGA SKARG, WNIOSKÓW I UWAG" Księga przeznaczona jest na uwagi do administracji i moderatorów forum, oraz osób które chcą się podzielić swoimi pomysłami poprawienia działania forum w codziennym użytkowaniu.

Subskrybuj nasz kanał Youtube!
Zachęcamy do subskrybcji naszego kanału YouTube.pl. Już teraz siedziemy na skrzynce pocztowej i akceptujemy Wasze zaproszenia. czekamy na Was! http://www.youtube.com/user/forumozapalkach
wyświetlenia filmów - 32750 || widzów - 33


Autor: Nagus07