facebook   youtube   gazetka   sklep  

PATYCZKI MODELARSKIE 43mm Oferta dla forumowiczów WEJDŹ TUTAJ

[Stadion własny]-starychlop

Moderator: Moderator

Re: [Stadion własny]-starychlop

Postprzez Starychlop » sobota, 15 lutego 2014, 13:10

Z podstawą był problem już po pewnym czasie budowy, niby ją prostowałem ale i tak niewiele to dało, mógłbym od spodu nakleić takie długie listwy i prawdopodobnie wtedy by się wyprostowała.

Te wejścia celowo miały być duże, może faktycznie wyszły za duże. Kilka błędów w trakcie budowy popełniłem, pewne rzeczy zmieniałem w trakcie no ale tylko ten kto nie buduje nie popełnia błędów.

Nie budowałem tego stadionu na jakieś mistrzostwa świata czy coś tylko dla siebie, ogólnie myśle że nie najgorzej wyszło.
Starychlop

Modelarz-Amator

Imię: Łukasz

Postprzez Maciek21 » poniedziałek, 17 lutego 2014, 12:31

Błędy popełniłeś ale efekt i tak jest fajny. Jak na pierwszy stadion jest na prawdę bardzo fajny. Trochę za rzadko wrzucałeś postępy z pracy i nie dałeś sobie pomóc ;)
Należą Ci się tez pochwały za samo ukończenie budowy bo wiele osób odpada po miesiącu czy 2 klejenia bo im już się nie chce.
Teraz na prostowanie podstawy już jest za późno bo obkleiłeś ją już zapałkami i one usztywniły ją w tym "wypukleniu". Nawet jak byś chciał to zrobić to musiał byś dać od spodu jakieś grubsze deski albo blat z płyty i przykręcić na wkręty bo klej by nie dał rady tego skleić. I na podstawie wyszły by Ci na pewno dziury i może sam stadion by na tym ucierpiał tzn mógł by się gdzieś rozerwać.
Efekt na prawdę bardzo ładny i elewacja super.
Powodzenia przy kolejnej budowie :)
Wybudowałem:
Obraz Motor- Diy String Art
Poljud Stadion (2 miejsce- Model roku 2011)
Falmer Stadion (3 miejsce- Budowla 2010)
Bujany Fotel (1- NGS*Models*Cup)
Baltic Arena/PGE Arena
Rączka z rodziny Adamsów
Maciek21

Expert

Aktualnie buduję: Aviva Stadion w Dublinie
Imię: Maciek
Medale: 5
2 Miejsce NMR 2011 (1) 3 Miejsce NMR 2010 (1) 1 Miejsce NGS*Models*Cup (1) Najlepszy model (2)

Postprzez polla8 » środa, 21 maja 2014, 16:03

Haha faktycznie ciut przypomina koloseum, ale efekt końcowy całkiem niezły. Można prosić o wymiary? ;)

Obserwator

Imię: Paulina

Poprzednia strona

Powrót do Stadiony

• Reklama
tekst alternatywny

Sklep modelarski Agtom.eu - Modele do sklejania, farby modelarskie, narzędzia i materiały. tekst alternatywny tekst alternatywny