facebook   youtube   gazetka   sklep  

PATYCZKI MODELARSKIE 43mm Oferta dla forumowiczów WEJDŹ TUTAJ

Stadion Olimpijski w Kijowie

Moderator: Moderator

Stadion Olimpijski w Kijowie

Postprzez cr1999 » środa, 18 grudnia 2013, 01:18

Siema wszystkim mam taką sprawę otóż jestem nowy na forum i pierwszy raz będę budował z zapałek i postanowiłem zbudować stadion olimpijski w kijowie. Proszę o jakieś plany i pomoc co i jak powinienem robić i możecie podpowiedzieć mi pomysł na ciekawy stadion
cr1999

Obserwator

Aktualnie buduję: Falmer Stadium
Imię: Adrian

Re: Stadion Olimpijski w Kijowie

Postprzez Maciek21 » środa, 18 grudnia 2013, 08:10

Witam.
Planów i zdjęć musisz sobie sam poszukać na google i wszędzie gdzie się da. Plany stadionów nie są jakieś łatwo dostępne więc na 99% będziesz musiał sobie radzić tylko ze zdjęciami. Jak budować i co to nikt Ci nie powie jak o nic konkretnego nie zapytasz. Pokaż stadion w temacie bo mi osobiście nie chce się nawet szukać tego stadionu żeby zobaczyć jak on wygląda. I później zaznacz konkretnie na zdjęciu o jaki fragment stadionu konkretnie pytasz.
My jesteśmy od doradzania a nie od mówienia po kolei że pierwszą zapałkę przyklej tak a drugą tak.
Najpierw proponuje poczytać wszystkie poradniki, poprzeglądaj tematy stadionów które były budowane i już się dużo nauczysz.
Wybudowałem:
Obraz Motor- Diy String Art
Poljud Stadion (2 miejsce- Model roku 2011)
Falmer Stadion (3 miejsce- Budowla 2010)
Bujany Fotel (1- NGS*Models*Cup)
Baltic Arena/PGE Arena
Rączka z rodziny Adamsów
Maciek21

Expert

Aktualnie buduję: Aviva Stadion w Dublinie
Imię: Maciek
Medale: 5
2 Miejsce NMR 2011 (1) 3 Miejsce NMR 2010 (1) 1 Miejsce NGS*Models*Cup (1) Najlepszy model (2)

Powrót do Plany, rysunki, zdjęcia

• Reklama
tekst alternatywny

Sklep modelarski Agtom.eu - Modele do sklejania, farby modelarskie, narzędzia i materiały. tekst alternatywny tekst alternatywny