facebook   youtube   gazetka   sklep  

PATYCZKI MODELARSKIE 43mm Oferta dla forumowiczów WEJDŹ TUTAJ

Projekt kościoła

Moderator: Moderator

Projekt kościoła

Postprzez lksz15 » środa, 11 września 2013, 09:27

Witam

Szukam wszędzie projektu jakiegokolwiek projektu kościoła, ale niestety nie potrafię znaleźć. Chciałbym aby na projekcie był zrobiony rzut z każdej strony i podane wymiary. Jeśli ktoś z Was ma taki projekt to bardzo proszę o podesłanie :)

Pozdrawiam
lksz15

Obserwator

Re: Projekt kościoła

Postprzez kalyyy » środa, 11 września 2013, 12:03

Witam to ja jeszcze skleję za Ciebie, tylko powiedz proszę na kiedy i gdzie mam wysłać. Masz jeszcze jakieś specjalne wymagania ? Może Ty podaj wymiary to zrobie specjalnie dla Ciebie a i okna mają być z witrażami ? okrągłe, kwadratowe, trapezowe ? i jeszcze krzyż ma być podświetlany czy zwykły ? i może jeszcze jakiś pomnik przed ?
Obrazek
kalyyy

Fanatyk

Imię: Michał

Postprzez kuba1998 » środa, 11 września 2013, 16:11

Słuchaj.. To ma być twoja budowla a nie innych. Trochę kreatywności. Znajdź sobie jakiś ładny kościół i postaraj się coś o nim poszperać, Jak nie znajdziesz wymiarów to google sketchUP i jechane z projektem.... Ja Ci polecam kościół który mieści się w Łebie.
Załączniki
shapeimage_2.png
shapeimage_2.png (162.63 KiB) Przeglądane 1243 razy
kuba1998

Przyjaciel Forum

Aktualnie buduję: Burj Khalifa/ Burdż Khalifa.
Imię: Kuba

Postprzez lksz15 » środa, 11 września 2013, 18:35

Kalyyy próbujesz pomóc czy nie wiesz jak pomóc przez co stajesz się uszczypliwy? Po co mam Ci podawać wymiary itp? Poszukuję tylko projektu kościoła z rzutami i wymiarami dzięki któremu będę się sugerował przy własnej budowli. Gdybym szukał zwykłego domku to bym tutaj nie pisał bo tego jest bardzo dużo w sieci natomiast z kościołem jest problem. I nie mów mi czasem, że nikt nie korzysta z takich projektów przy swojej budowli bo bardzo dużo osób tego używa. Ja akurat mam zamiar sugerować się takim projektem i jeśli chcesz i potrafisz pomóc to pomóż. W przeciwnym razie nie wiem po co wgl pisałeś tego posta wyżej.

kuba1998 może byłaby to bardziej oryginalna budowla gdybym ją całą sam zrobił wraz z projektem, ale aktualnie chciałbym skorzystać z gotowego projektu. Może w przyszłości sam będę projektował, ale jeszcze nie teraz. Ale dzięki za propozycję.

Pozdrawiam
lksz15

Obserwator

Postprzez KRZYSZOF » środa, 11 września 2013, 19:49

kalyyy ma rację nikt nie będzie za Ciebie wybierał budowli, co innego gdybyś miał konkretny kościół a nie miał wymiarów i chciał porady o dobranie proporcji okien czy np. wieży do reszty to jak najbardziej trzeba pomóc. Ostatnio jest bardzo dużo tematów w których albo nowi sobie robią z nas jaja albo nabijają posty i chyba z tego wynika ta uszczypliwość.

No no no wracając do tematu to ja zaproponuje to: Kościół św. Michała Archanioła w Warszawie (Białołęka)

Kościół Wiki
Foto1
Foto2
Foto3
A co do szkicu/projektu to Panie Kolego bierzemy kartkę ołóweczek gumkę i zabieramy się do pracy i jak już coś wyjdzie z tego, niekoniecznie za pierwszym razem, to wrzucamy na forum a koledzy poprawią jak będzie źle, nikt za ciebie wszystkiego sam nie zrobi.

PzDr ;-)

EDIT Może tutaj coś dla siebie znajdziesz Klik Są tam plany renowacji kościoła(te pliki na dole strony) i wiele innych sam zobacz może się przyda :D
KRZYSZOF

Amator

Imię: Krzysiek

Postprzez Waldek » czwartek, 12 września 2013, 18:54

Moja rada, poszukaj w Małych Modelarzach.

Na początek to super wyjście skleisz bryłę z papieru i potem okleisz zapałkami i będzie super.
Pozdrawiam

Moja strona zlikwidowana.
Waldek

Expert

Aktualnie buduję: Galeon Zygmunta Augusta z 1570 roku.
Imię: Waldek
Medale: 2
3 Miejsce NMR 2012 (1) Najlepszy model (1)

Postprzez ziul » piątek, 13 września 2013, 11:39

Ja proponuje iść do najbliższego kościoła w okolicy i porobić zdjęcia, a jeśli chcesz wymiary możesz zmierzyć lub w przybliżeniu założyć jakie ma. Jeśli masz kilka to wybierz najciekawszy. Taki sposób jest najlepszy. Budynek będziesz miał zawsze niedaleko i w każdej chwili sprawdzić czy podobny budujesz.
ziul

Obserwator

Postprzez kalyyy » piątek, 13 września 2013, 12:36

Waldek nie rozumiem Twojej aluzji do małych modelarzy, bo chyba dobrze to zrozumiałem ? poniekąd każdy z nas okleja jakieś bryły zapałkami :D na chyba że matchitecture ooo i tu pomysł na kościół zbuduj noterdame plany znajdziesz na forum pozdrawiam to akurat do autora
Obrazek
kalyyy

Fanatyk

Imię: Michał

Postprzez Waldek » sobota, 14 września 2013, 16:36

Proste, jak się ma problemy z matematyką to najlepiej okleić taką kretonówkę.
Pozdrawiam

Moja strona zlikwidowana.
Waldek

Expert

Aktualnie buduję: Galeon Zygmunta Augusta z 1570 roku.
Imię: Waldek
Medale: 2
3 Miejsce NMR 2012 (1) Najlepszy model (1)

Powrót do Plany, rysunki, zdjęcia

• Reklama
tekst alternatywny

Sklep modelarski Agtom.eu - Modele do sklejania, farby modelarskie, narzędzia i materiały. tekst alternatywny tekst alternatywny