facebook   youtube   gazetka   sklep  

PATYCZKI MODELARSKIE 43mm Oferta dla forumowiczów WEJDŹ TUTAJ

Gablota pojemnik

Moderator: Moderator

Gablota pojemnik

Postprzez Albrecht » poniedziałek, 29 grudnia 2014, 19:51

Hey
Mam pytanie jestem w trakcie robienie gabloty do jej ukończenia chodź nie jestem pewny przydało by mi się coś takiego
http://allegro.pl/mini-szlifierka-multi ... 23411.html
zainteresowało mnie to urządzenie chciałbym się dowiedzieć czy dobrze wybrałem, czy to porządna firma, szukam czegoś trwałego by się nie rozsypało zbyt szybko :-) lub może ktos poleci dobry sprzęt

Planuję także w gablocie wykonać oświetlenie lecz podczas poszukiwań na forum nie natrafiłem na temat co by mi znacznie przybliżył jak za coś takiego się zabrać może ktos by mnie poratował jakimś linkiem czy coś

pozdrawiam
Albrecht

Obserwator

Aktualnie buduję: Ratusz
Imię: Kamil

Re: Gablota pojemnik

Postprzez Wiktor 1994 » wtorek, 30 grudnia 2014, 00:28

Osobiście uważam, że każdy wyrób z Polski od polskiego producenta, a nie z importu - nie daj Boże chiński, będzie lepszy od pozostałych tanich wynalazków. Oczywiście sprzęty marek takich jak Makita czy JCB nie wliczamy ;). Ja używam do dzisiaj dremla z Aldiego za 99 zł i nie powiem - trochę brakuje mocy w niektórych momentach.
Wiktor 1994

Przyjaciel Forum

Postprzez Mati9 » wtorek, 30 grudnia 2014, 01:04

z czystym sumieniem mogę polecić Ci dremela model 4000 tutaj masz link http://allegro.pl/dremel-4000-walek-45- ... 58743.html napewno będziesz zadowolony :-) ja mam go od roku i tnę nim wszystko nawet przy cięciu pręta mocy nie brakuje :-) dodam jeszcze, że przystawek, tarcz, wierteł czy frezów jest do niego multum :-)
skończyłem:
Dom z wnętrzem - mati9-t3833.html

Buduję :
TITANIC 1:130 - mati9-t3932.html
Mati9

MISTRZ

Imię: Mateusz

Postprzez VoM3 » wtorek, 30 grudnia 2014, 01:21

Jeśli chodzi o szlifierke to ja używam najtańszej z Biedronki za 99 zł, gdyż niema co przeplacac do takich delikatnych prac. Dodam ze ja swoją używam do polerki metalu i już ponad rok czasu działa bez zarzutów.
A jeśli chodzi o gabloty to sam właśnie będę się zabierał do budowy na Eiffel's gdyż ceny jaki dostaje od firm są lekko mówiąc chore. Wymyśl dobra gablote to odgapie. ;)

[ Post made via Android ] Obrazek
Pozdrawiam Paweł
------------------
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

https://twitter.com/vo_m3

Zbudowałem:
-Red Stadium
-Wieża Eiffla

Buduje:
-RMS Titanic
VoM3

MISTRZ

Imię: Paweł

Postprzez Mati9 » wtorek, 30 grudnia 2014, 12:32

czasami tak jest, że kupisz coś taniego i wytrzyma lata. Za nim kupiłem dremela to też miałem z castoramy za niecałe 100 zł i na drugi dzień popsuł się włącznik... zwrot i czekanie aż naprawią na gwarancji czasochłonne :-)
skończyłem:
Dom z wnętrzem - mati9-t3833.html

Buduję :
TITANIC 1:130 - mati9-t3932.html
Mati9

MISTRZ

Imię: Mateusz

Powrót do Narzędzia

• Reklama
tekst alternatywny

Sklep modelarski Agtom.eu - Modele do sklejania, farby modelarskie, narzędzia i materiały. tekst alternatywny tekst alternatywny