facebook   youtube   gazetka   sklep  

PATYCZKI MODELARSKIE 43mm Oferta dla forumowiczów WEJDŹ TUTAJ

elektronika

Moderator: Moderator

elektronika

Postprzez Albrecht » piątek, 24 kwietnia 2015, 10:51

witam

Ze względu, że jeszcze tego nie robiłem prosiłbym mianowicie o poradę,
W kwestii zakupienia odpowiedniego osprzętu w celu założenia oświetlenia.
Buduje coś takiego http://naforum.zapodaj.net/8de89b705788.jpg.html
Narazie jestem na etapie rozrysowywania planów.
Albrecht

Obserwator

Aktualnie buduję: Ratusz
Imię: Kamil

Re: elektronika

Postprzez smiley34 » piątek, 24 kwietnia 2015, 12:32

Bardzo ładny znalazłeś wiatrak na wzorzec, będziesz go odwzorowywał na tym zdjęciu ? czy to tylko poglądowy obrazek a większość będziesz brał z głowy ? Choć myślę, że miło by było zobaczyć ładnie odwzorowany wiatrak tego typu :) Tylko jeśli się na to zdecydujesz musisz zdobyć znacznie więcej zdjęć :)
Liczę też, że niebawem założysz temat w dziale "w budowie" i będziemy mogli podziwiać jak Ci idzie budowa :) możesz nawet pokazać relację z budowy już od planów by spróbować wystrzegać się błędów już na początku :)
Przechodząc do tematu, powiedz mniej więcej gdzie chcesz zamontować to oświetlenie (mam nadzieję tylko, że nie będzie go zbyt dużo i nie będzie ono przyćmiewało modelu bo tego nie pochwalam, ale to moje zdanie :) )
Co do samego doboru elementów oraz zastosowania ich odsyłam do poradników : http://poradniki.forum-zapalki.eu/kategoria.php?id=15 jest tam bardzo szczegółowo opisane jak zrobić oświetlenie :) Jak dla mnie zbyt szczegółowo, ale jestem pewien, że jak przeczytasz te kilka stron to nie będziesz miał żadnych wątpliwości :)
Wiem, że trochę poszedłem na łatwiznę odpowiadając na twoje pytanie, ale po to się ktoś napracował tworząc taki poradnik by z niego korzystać, jeśli jednak jakieś wątpliwości by wystąpiły pytaj, a postaram się odpowiedzieć :)
Czekam na relację z budowy! :)
smiley34

Przyjaciel Forum

Imię: Michał

Powrót do Elektronika

• Reklama
tekst alternatywny

Sklep modelarski Agtom.eu - Modele do sklejania, farby modelarskie, narzędzia i materiały. tekst alternatywny tekst alternatywny